Shipping

Profesionální montáž

Počítače Hypebyte montují kvalifikovaní odborníci. Každý počítač je zpracován samostatně a vytvořen podle potřeb uživatele. V každé fázi spolupráce se navíc zaměřujeme na specializovanou uživatelskou podporu a vzájemnou komunikaci. Poskytneme vám zařízení připravené k práci. Poskytujeme také poprodejní podporu. Vše pro vaši spokojenost s nakupováním. Pokud stále máte pochybnosti, obraťte se na naše odborníky, kteří vám s ohledem na vaše očekávání poradí, co bude výhodnější.

Contact

Profesionální personál

Vaše položka bude zabalena s důrazem na každý detail, aby se během přepravy nepoškodila. Ceníme si vysoké kvality. Proto pracujeme s těmi nejlepšími. Váš dobře zabezpečený balíček vám doručí kurýr od renomované společnosti. Průběh přepravy každé zásilky můžete sledovat na internetu a o jejím stavu vás budeme informovat e-mailem (e-mailem nebo textovkou).To, co odlišuje nabídku našeho obchodu od konkurence, její jeho jedinečnost a vynikající kvalita!

Originální systém

Máme status Microsoft Authorized Refurbisher, který zaručuje, že vždy obdržíte počítač s legálním softwarem. Každý počítač s originálním softwarem Microsoft Windows prodáván u nás má: nový certifikát pravosti s novým produktovým klíčem zabezpečeným tzv. stírací kartou, originální software bez virů a malwaru nainstalovaný na vašem pevném disku, nakonfigurovaný systém s nainstalovanými ovladači.