Herní počítač! Intel i7 RTX 3060 16GB SSD 480 Windows 10

ZKPCN-i7-3060-FA
 • Intel Core i7 2600
 • RTX 3060
 • RAM 16GB
 • SSD 480GB
 • WINDOWS 10 HOME
13 600,00 Kč
Vč. DPH
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou: 0,00.
  Záruka

(2 roky)

  Vrácení zboží

Vrácení zboží během zákonné 14denní lhůty

  Dodání zboží

Rychlá dodávka

Nvidia geforce RTX 3060

Grafická karta GeForce RTX 3060 založená na architektuře NVIDIA Ampere nabízí výkon, tichý provoz a design, který osloví hráče i grafické nadšence. Díky podpoře technologií Ray Tracing a DLSS si můžete vychutnat plynulé hraní s nejvyšší úrovní detailů prostředí. Výkonný chladicí systém se postará o optimální pracovní teplotu, která se projeví v efektivní práci i v těch nejnáročnějších podmínkách.

53060.webp

Ray Tracing

Grafické karty radu RTX sú kompatibilné s inovatívnymi technológiami vykresľovania. Najväčšou z nich je technológia ray tracing, ktorá je medzi hráčmi veľmi populárna. Ray tracing simuluje správanie svetla v najnovších tituloch, zohľadňujúc skutočné fyzikálne zákony, čo umožňuje novú úroveň virtuálneho hrania pri zachovaní výkonu s filmovou kvalitou obrazu a neuveriteľne ostrými funkciami.

6i7.webp

Intel core i7

Intel Core i7 2600 je čtyřjádrový osmijádrový procesor druhé generace taktovaný na 3,4 GHz. Je vybaven inteligentní technologií Intel® Turbo Boost 2.0, která v případě potřeby automaticky zvyšuje výkon. V režimu Turbo Boost se procesor automaticky přetaktuje na 3,8 GHz. Procesory řady Intel Core i7 jsou rozhodně doporučovány náročným uživatelům. Tato jednotka má vyšší taktovací frekvence, více jader, více vláken a více mezipaměti. Intel Core i7 je ideální pro pracovní, herní a profesionální úlohy.

DISK SSD

Výrazně zrychlete svůj počítač pomocí disku SSD. SSD je až desetkrát rychlejší než starý HDD. Rozhodně je to součást, kterou byste měli mít ve svém počítači, je to dokonalý základ pro operační systém a programy, který uživateli poskytuje mnohem rychlejší práci s počítačem.

7.webp

Rozjasněte svůj stánek

Tato vysoce výkonná skříň typu mid tower se síťovaným předním panelem zajišťuje vynikající proudění vzduchu a zároveň umožňuje sledovat ventilátory LED zepředu. Akrylové boční panely umožňují ukázat vnitřní část hardwaru.

 • Vybavena třemi 12cm ventilátory FRGB v přední části a jedním 12cm ventilátorem FRGB v zadní části skříně.
 • Síťovaný přední panel zajišťuje vynikající proudění vzduchu a větrání a zároveň umožňuje vidět ventilátory LED.

Aerocool Falcon

Když záleží na výkonu, neexistují žádné kompromisy. Aerocool Falcon to dokazuje díky perforovanému přednímu panelu a až čtyřem ventilátorům pro optimální proudění vzduchu uvnitř skříně, které přímo ovlivňuje výkon komponent uvnitř.

1.webp

Pohodlný přístup k multimédiím

Přední strana kufru je vybavena:

 • Tlačítko napájení
 • Tlačítko Reset
 • 3x USB
 • 2x 3,5mm jack konektory pro sluchátka a mikrofon
 • LED dioda HDD/napájení
8.webp

Úplne legálny softvér

Našim zákazníkom leží na srdci pokoj, preto nechceme nikoho vystaviť problémom pri používaní nelicencovaného softvéru, napríklad počítačov aktualizovaných zo systému Windows 7.

Máme štatút autorizovaného renovátora spoločnosti Microsoft, ktorý zaručuje, že vždy dostanete počítač s legálnym softvérom.

Každý počítač predávaný našou spoločnosťou s originálnym softvérom Microsoft Windows má:

 • nový certifikát pravosti (nálepka GMRL), digitálna licencia pridelená len vášmu počítaču.
 • Originálny softvér nainštalovaný na pevnom disku, ktorý neobsahuje vírusy a škodlivý softvér

ZKPCN-i7-3060-FA

Datový list

Stav zboží
Renovovany
Velikost disku
240GB SSD
Procesor
Intel Core i7 2600 4 jádra 8 vláken 3,4GHz Turbo 3,8GHz
Pamět RAM
16GB DDR3
Grafická karta
RTX 3060
Systém
Windows 10 Home Refurbished
PC skrin
Aerocool Falcon
Typ operační paměti
DDR3
Záruka (měsíce):
24