Herní sada! Intel i7 GTX 1660 SSD Windows 10 + Monitor 24"

ZKPCNi71660CSZ
  • Intel Core i7 2600
  • GTX 1660
  • RAM 8GB
  • SSD 240GB
  • WINDOWS 10 HOME
  • Monitor, Sluchátka, klávesnice, myš, kabely
Rozšíření RAM
Paměť
16 300,00 Kč
Vč. DPH
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou: 13 900,00.
  Záruka

(2 roky)

  Vrácení zboží

Vrácení zboží během zákonné 14denní lhůty

  Dodání zboží

Rychlá dodávka

Nvidia geforce GTX 1660

Maximální výkon s grafickou kartou Nvidia Geforce GTX 1660 6GB. Karta byla navržena s ohledem na hráce. GTX 1660 poskytuje plynulé hraní v jakékoli hre pri vysokém nastavení po dlouhá léta. Výkon karty se oproti predchozí generaci zvýšil témer o 40 %, což je mezi kartami obrovský skok. Nárust výkonu je zpusoben novou architekturou Turing, díky níž jsou grafické karty rady 16xx energeticky úspornejší a výrazne výkonnejší.

Intel core i7

Intel Core i7 2600 je ctyrjádrový osmijádrový procesor druhé generace taktovaný na 3,4 GHz. Je vybaven inteligentní technologií Intel® Turbo Boost 2.0, která v prípade potreby automaticky zvyšuje výkon. V režimu Turbo Boost se procesor automaticky pretaktuje na 3,8 GHz. Procesory rady Intel Core i7 jsou rozhodne doporucovány nárocným uživatelum. Tato jednotka má vyšší taktovací frekvence, více jader, více vláken a více mezipameti. Intel Core i7 je ideální pro pracovní, herní a profesionální úlohy.

DISK SSD

Výrazne zrychlete svuj pocítac pomocí disku SSD. SSD je až desetkrát rychlejší než starý HDD. Rozhodne je to soucást, kterou byste meli mít ve svém pocítaci, je to dokonalý základ pro operacní systém a programy, který uživateli poskytuje mnohem rychlejší práci s pocítacem.

 
 

Kompaktní design

Kompaktní a promyšlená konstrukce šasi Aerocool CS-107 poskytuje velmi dobré vetrání pri malých rozmerech a šetrí místo na vaší pracovní stanici!

Zlepšené vetrání

Sítovaný design predního panelu skríne umožnuje zvýšené proudení vzduchu a optimální cirkulaci vzduchu.

 
 

Aerocool CS-107

Mini Tower s jedinecnou perforovanou konstrukcí predního panelu zajištuje vynikající ventilaci, a tím hladký a efektivní provoz všech komponent pocítace. Díky svým kompaktním rozmerum (197,5 x 353 x 340,6 mm) se vejde i do nejkompaktnejších pracovních stanic PC. Díky trem osvetleným ventilátorum a pruhlednému bocnímu panelu dokonale zobrazí váš hardware!

 
 

Pohodlný prístup k médiím

Snadný a pohodlný prístup ke konektorum médií delá z tohoto pouzdra dokonalý pracovní nástroj! Dostupné porty: 1xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, porty HD audio a mikrofonu, tlacítko reset a napájení.

 
 

Herní sada CM306

Tato sada je ideální volbou pro každého. Myš vám dokonale padne do ruky, což zajištuje vysoký komfort pri práci. Klasický a osvedcený design se osvedcí pri každém použití. Zarízení má promyšlený tvar, poskytuje nejvyšší presnost provozu a spolehlivost. Klávesnice má odolnou konstrukci a rychlou odezvu, což z ní ciní ideální nástroj pro mnohahodinovou práci.

Sluchátka Warhead Defender G-260

Sluchátka s vynikající kvalitou zvuku. Díky použití nejkvalitnejších materiálu nezpusobují nepohodlí ani pri dlouhodobém hraní. Vhodná délka a kvalita kabelu zarucují pohodlí pri používání. Velmi pohodlné, ideální pro každodenní použití.

Acer KB242y

Monitor Acer KB242y je ideální volbou nejen pro hraní her. Obrazovka s úhlopríckou 24" a obnovovací frekvencí 75 Hz poskytuje plynulý obraz a minimální vstupní zpoždení - ideální pro strílecky, závodní hry a další hry. a rychlé akcní hry. Díky velmi rychlé dobe odezvy 1 ms monitor zastaví cas, takže si mužete vychutnat nádherný obraz bez rozmazání pohybu nebo duchu.

Technologie HDMI FreeSync

Díky této technologii je obnovovací frekvence monitoru synchronizována se snímky vykreslovanými grafickou kartou, což vede k dynamické obnovovací frekvenci. Výsledkem je nižší vstupní zpoždení a menší nebo odstranuje zadrhávání.

Extrémne rychle

Technologie VRB poskytuje dobu odezvy 1 ms. Jedná se o rychlé vypnutí podsvícení nebo umístení souvislého cerného obrazu mezi snímky, což se oznacuje jako "blikání". Díky tomu je rozmazání pri rychlých zmenách barev méne patrné. rozmazání je méne patrné. Vysoká obnovovací frekvence 75 Hz znamená, že mužete hrát bez zpoždení nebo trhání obrazu a vychutnat si každý snímek.

Zapomente na rámecky

Konstrukce ZeroFrame poskytuje témer neomezenou plochu. Mužete se tak soustredit na to nejduležitejší - na obrazovku. Díky tomuto designu a tenkému rámecku pusobí obrazovka ješte vetším dojmem.

Zcela legální software

Našim zákazníkum leží na srdci jejich klid, a proto nechceme nikoho vystavovat problémum pri používání nelicencovaného softwaru, napríklad pocítacu upgradovaných z Windows 7.

Máme status autorizovaného opravce spolecnosti Microsoft, který zarucuje, že vždy dostanete pocítac s legálním softwarem.

Každý pocítac prodávaný naší spolecností s originálním softwarem Microsoft Windows má:

  • nový certifikát pravosti (nálepka GMRL), digitální licence pridelená pouze vašemu pocítaci.
  • Originální software nainstalovaný na pevném disku, který neobsahuje viry a malware
ZKPCNi71660CSZ
2022-06-21

Datový list

Stav zboží
Renovovany
Velikost disku
240GB SSD
Procesor
Intel Core i7 2600 4 jádra 8 vláken 3,4GHz Turbo 3,8GHz
Pamět RAM
8 GB DDR3
Grafická karta
GTX 1660
Systém
Windows 10 Home Refurbished
PC skrin
Aerocool CS-107
Monitor
Acer KB242Y
Sluchátka
Tracer Mamooth 4w1
Typ operační paměti
DDR3
Sada klávesnice a myši
Tracer Mamooth 4w1
Značka
Sprzętowo
Disk
SSD 240 GB
Operační systém
Windows 10 Home Refurbished
Záruka (měsíce):
24

Konkrétní odkazy

ean13
5904474891636