Herní sada! Intel i7 RTX 2060 SSD Windows 10 + Monitor 24''

ZKPCNi72060FAZ
 • Intel Core i7 2600
 • RTX 2060
 • RAM 8GB
 • SSD 240GB
 • WINDOWS 10 HOME
 • Monitor, Sluchátka, klávesnice, myš, kabely
Rozšíření RAM
Paměť
18 500,00 Kč
Vč. DPH
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou: 16 000,00.
  Záruka

(2 roky)

  Vrácení zboží

Vrácení zboží během zákonné 14denní lhůty

  Dodání zboží

Rychlá dodávka

Nvidia Geforce RTX 2060

Fotorealistická grafika s grafickou kartou nVidia Geforce RTX 2060 6GB. Model 2060 je jednou z nejoblíbenejších grafických karet pro svou cenu, výkon a úžasné svetelné efekty díky nejnovejší technologii Ray tracing. Specialitou "ray tracingu" je simulovat fyzikální chování svetla a zároven umožnit vykreslování výsledku v reálném case. Zvýšení výkonu je výsledkem nové architektury Turing, díky níž jsou grafické karty rady 20xx energeticky úspornejší a výrazne výkonnejší než jejich predchudci. 6 GB nejrychlejší pameti GDDR6 zajištuje plynulé hraní i v nejnovejších titulech.

Ray Tracing

Grafické karty rady RTX jsou kompatibilní s inovativními technologiemi vykreslování obrazu. Nejvetší z nich je technologie Ray Tracing, která si získala velkou oblibu u hrácu. Ray tracing v nejnovejších titulech simuluje chování svetla s ohledem na skutecné fyzikální zákony, címž prináší novou úroven virtuálního hraní pri zachování výkonu s filmovou kvalitou obrazu a neuveritelne ostrými prvky.

Intel core i7

Intel Core i7 2600 je ctyrjádrový osmijádrový procesor druhé generace taktovaný na 3,4 GHz. Je vybaven inteligentní technologií Intel® Turbo Boost 2.0, která v prípade potreby automaticky zvyšuje výkon. V režimu Turbo Boost se procesor automaticky pretaktuje na 3,8 GHz. Procesory rady Intel Core i7 jsou rozhodne doporucovány nárocným uživatelum. Tato jednotka má vyšší taktovací frekvence, více jader, více vláken a více mezipameti. Intel Core i7 je ideální pro pracovní, herní a profesionální úlohy.

DISK SSD

Výrazne zrychlete svuj pocítac pomocí disku SSD. SSD je až desetkrát rychlejší než starý HDD. Rozhodne je to soucást, kterou byste meli mít ve svém pocítaci, je to dokonalý základ pro operacní systém a programy, který uživateli poskytuje mnohem rychlejší práci s pocítacem.

Rozjasnete svuj stánek

Tato vysoce výkonná skrín typu mid tower se sítovaným predním panelem zajištuje vynikající proudení vzduchu a zároven umožnuje sledovat ventilátory LED zepredu. Akrylové bocní panely umožnují ukázat vnitrní cást hardwaru.

 • Vybavena tremi 12cm ventilátory FRGB v prední cásti a jedním 12cm ventilátorem FRGB v zadní cásti skríne.
 • Sítovaný prední panel zajištuje vynikající proudení vzduchu a vetrání a zároven umožnuje videt ventilátory LED.

Aerocool Falcon

Když záleží na výkonu, neexistují žádné kompromisy. Aerocool Falcon to dokazuje díky perforovanému prednímu panelu a až ctyrem ventilátorum pro optimální proudení vzduchu uvnitr skríne, které prímo ovlivnuje výkon komponent uvnitr.

Pohodlný prístup k multimédiím

Prední strana kufru je vybavena:

 • Tlacítko napájení
 • Tlacítko Reset
 • 3x USB
 • 2x 3,5mm jack konektory pro sluchátka a mikrofon
 • LED dioda HDD/napájení

Herní sada CM306

Tato sada je ideální volbou pro každého. Myš vám dokonale padne do ruky, což zajištuje vysoký komfort pri práci. Klasický a osvedcený design se osvedcí pri každém použití. Zarízení má promyšlený tvar, poskytuje nejvyšší presnost provozu a spolehlivost. Klávesnice má odolnou konstrukci a rychlou odezvu, což z ní ciní ideální nástroj pro mnohahodinovou práci.

Sluchátka Warhead Defender G-260

Sluchátka s vynikající kvalitou zvuku. Díky použití nejkvalitnejších materiálu nezpusobují nepohodlí ani pri dlouhodobém hraní. Vhodná délka a kvalita kabelu zarucují pohodlí pri používání. Velmi pohodlné, ideální pro každodenní použití.

Acer KB242y

Monitor Acer KB242y je ideální volbou nejen pro hraní her. Obrazovka s úhlopríckou 24" a obnovovací frekvencí 75 Hz poskytuje plynulý obraz a minimální vstupní zpoždení - ideální pro strílecky, závodní hry a další hry. a rychlé akcní hry. Díky velmi rychlé dobe odezvy 1 ms monitor zastaví cas, takže si mužete vychutnat nádherný obraz bez rozmazání pohybu nebo duchu.

Technologie HDMI FreeSync

Díky této technologii je obnovovací frekvence monitoru synchronizována se snímky vykreslovanými grafickou kartou, což vede k dynamické obnovovací frekvenci. Výsledkem je nižší vstupní zpoždení a menší nebo odstranuje zadrhávání.

Extrémne rychle

Technologie VRB poskytuje dobu odezvy 1 ms. Jedná se o rychlé vypnutí podsvícení nebo umístení souvislého cerného obrazu mezi snímky, což se oznacuje jako "blikání". Díky tomu je rozmazání pri rychlých zmenách barev méne patrné. rozmazání je méne patrné. Vysoká obnovovací frekvence 75 Hz znamená, že mužete hrát bez zpoždení nebo trhání obrazu a vychutnat si každý snímek.

Zapomente na rámecky

Konstrukce ZeroFrame poskytuje témer neomezenou plochu. Mužete se tak soustredit na to nejduležitejší - na obrazovku. Díky tomuto designu a tenkému rámecku pusobí obrazovka ješte vetším dojmem.

Zcela legální software

Našim zákazníkum leží na srdci jejich klid, a proto nechceme nikoho vystavovat problémum pri používání nelicencovaného softwaru, napríklad pocítacu upgradovaných z Windows 7.

Máme status autorizovaného opravce spolecnosti Microsoft, který zarucuje, že vždy dostanete pocítac s legálním softwarem.

Každý pocítac prodávaný naší spolecností s originálním softwarem Microsoft Windows má:

 • nový certifikát pravosti (nálepka GMRL), digitální licence pridelená pouze vašemu pocítaci.
 • Originální software nainstalovaný na pevném disku, který neobsahuje viry a malware
ZKPCNi72060FAZ
2022-06-21

Datový list

Stav zboží
Renovovany
Velikost disku
240GB SSD
Procesor
Intel Core i7 2600 4 jádra 8 vláken 3,4GHz Turbo 3,8GHz
Pamět RAM
8 GB DDR3
Grafická karta
RTX 2060
Systém
Windows 10 Home Refurbished
PC skrin
Aerocool Falcon
Monitor
Acer KB242Y
Sluchátka
Tracer Mamooth 4w1
Typ operační paměti
DDR3
Sada klávesnice a myši
Tracer Mamooth 4w1
Značka
Sprzętowo
Disk
SSD 240 GB
Operační systém
Windows 10 Home Refurbished
Záruka (měsíce):
24

Konkrétní odkazy

ean13
5904474891711