Klávesnice Genesis Rhod 110

Rhod110

Membránová herní klávesnice Genesis Rhod 110 nabízí perfektní odezvu, membránové spolehlivé spínače, 12 multimediálních kláves a funcki Anti-Ghosting. Rozhraní USB, kabel o délce 1,7m, odolný povrch proti polití.

259,00 Kč
Vč. DPH
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou: 259,00.
  Záruka

(2 roky)

  Vrácení zboží

Vrácení zboží během zákonné 14denní lhůty

  Dodání zboží

Rychlá dodávka

DOBRÝ START S GENESIS RHOD 110

To, co hráč potřebuje nejvíce, je pocit kontroly nad hrou. Dobrá klávesnice je ta, která tuto kontrolu usnadňuje. Pro dobrý vstup do světa gamingu jsme vyvinuli membránovou klávesnici RHOD 110. Její nejsilnější stránkou je jednoduchost v kombinaci s robustní funkčností.

ANTI-GHOSTING JE ZÁKLAD

Základem herní povahy klávesnice Rhod 110 je funkce anti-ghosting pro 19 kláves v nejdůležitějších zónách. Tímto způsobem se vyhnete nepříjemnému zablokování klávesnice po stisknutí několika kláves současně. Tato funkce značně zvyšuje komfort hry.

POLITÍ JÍ NEVADÍ

Klávesnice Rhod 110 byla zkonstruována tak, aby byla membrána chráněna proti náhodnému polití nejlepším možným způsobem. Nyní, i když hráč během herního rozrušení rozlije svůj oblíbený nápoj na stůl, speciální otvory v konstrukci klávesnice umožní kapalině odtéci pryč.

WINDOWS JIŽ NERUŠÍ

Rhod 110 má také funkci zamykání klávesy Windows, což je mezi hráči obzvláště oblíbená funkce. Zabraňuje náhodnému přerušení hry a přepnutí na plochu počítače.

MULTIMÉDIA POD KONTROLOU

Během hry často potřebujete rychlý přístup k hlavním funkcím multimédií. Díky intuitivně umístěným multimediálním tlačítkům (od F1 do F12) je používání klávesnice ještě pohodlnější a ovládání médií mnohem jednodušší.

DALŠÍ KLÁVESY

Klávesnici Rhod 110 jsme přidali 8 červených kláves nahrazujících WASD a „šipky". Vše navrženo pro větší pohodlí hry. Nyní se hráč sám rozhodne, jak bude vypadat konečný design jeho klávesnice.

VÍCE KOMFORTU

Mezi další řešení, která zvyšují pohodlí a kontrolu nad hrou, patří gumové nožky a dlouhý (1,7 m) odolný kabel.

SPECIFIKACE:

  • Specializace: Pro hráče
  • Layout klávesnice: Český / Slovenský
  • Klávesový mechanismus: Membrána
  • Podsvícení: Ne
  • Komunikace: Kabelové
  • Délka kabelu: 150 cm
  • Počet kláves: 104
  • Multimediální klávesy: Ano
  • Počet multimediálních kláves: 12
Rhod110

Datový list

Výrobce
Genesis
Stav zboží
Záruka (měsíce):
24

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, také koupili: