Herní sada! Intel i5 GT 1030 Windows 10

ZKPCN-i5-1030-PR-CZ
 • Intel Core i5 2400 4 jádra 4 vláken 3,1GHz Turbo 3,4GHz
 • GT 1030
 • 16GB DDR3
 • SSD 240 GB
 • Windows 10 Home Refurbished
 • Monitor, sluchátka, klávesnice, myš, kabely
9 700,00 Kč
Vč. DPH
Najnižšia cena 30 dní pred zľavou: 0,00.
  Záruka

(2 roky)

  Vrácení zboží

Vrácení zboží během zákonné 14denní lhůty

  Dodání zboží

Rychlá dodávka

Nvidia geforce GT 1030

Grafická karta nVidia Geforce GT1030 2GB je dokonalou kombinací výkonu a ceny. Rada 10xx je vybavena prulomovou architekturou NVIDIA Pascal, která nabízí nejlepší vizuální zážitek, obrovský výkon a energetickou úcinnost. Grafická karta nVidia Geforce GT1030 je vybavena porty DVI a HDMI, které umožnují pripojit pocítac prakticky k jakémukoli novejšímu monitoru, televizoru nebo projektoru. Grafická karta je vybavena 2 GB pameti, což je dostatecná kapacita pro provoz jakékoli systémové aplikace, zpracování grafiky i hraní her.

Intel core i5

Intel Core i5 2400 je ctyrjádrový procesor druhé generace se ctyrmi vlákny a taktem 3,1 GHz. Je vybaven inteligentní technologií Intel® Turbo Boost 2.0, která v prípade potreby automaticky zvyšuje výkon. V režimu Turbo Boost se procesor automaticky pretaktuje na 3,4 GHz. Procesory Intel Core I5 jsou všestranné jednotky, které jsou ideální pro kancelárskou práci, hraní her nebo profesionálnejší aplikace, jako je úprava grafiky nebo strih videa.

DISK SSD

Výrazne zrychlete svuj pocítac pomocí disku SSD. SSD je až desetkrát rychlejší než starý HDD. Rozhodne je to soucást, kterou byste meli mít ve svém pocítaci, je to dokonalý základ pro operacní systém a programy, který uživateli poskytuje mnohem rychlejší práci s pocítacem.

Stylový prední panel RGB

Oživte svou skrín pomocí 15 prednastavených režimu osvetlení. Pohodlne umístený ovládací prepínac LED umožnuje prizpusobit svetelné efekty. Svetelné efekty tak, aby vyhovovaly vašemu jedinecnému stylu a nálade.

Aerocool Prime

Vysoce výkonná skrín typu mid tower s odvážným predním panelem RGB, který poskytuje výkonný a dynamický vzhled. Vybavena bocním panelem z plného tvrzeného skla, abyste mohli ukázat vnitrek své sestavy. Otvory Vetrací otvory na predním panelu umožnují zvýšené proudení vzduchu. proudení a cirkulaci vzduchu.

Pohodlný prístup k multimédiím

Prední cást skríne je vybavena:

 • Tlacítkem pro zapnutí pocítace
 • Tlacítko Reset
 • 2x USB
 • 2x 3,5mm konektory jack pro sluchátka a mikrofon
 • Kontrolka HDD/napájení

Herní sada CM306

Tato sada je ideální volbou pro každého. Myš vám dokonale padne do ruky, což zajištuje vysoký komfort pri práci. Klasický a osvedcený design se osvedcí pri každém použití. Zarízení má promyšlený tvar, poskytuje nejvyšší presnost provozu a spolehlivost. Klávesnice má odolnou konstrukci a rychlou odezvu, což z ní ciní ideální nástroj pro mnohahodinovou práci.

Sluchátka Warhead Defender G-260

Sluchátka s vynikající kvalitou zvuku. Díky použití nejkvalitnejších materiálu nezpusobují nepohodlí ani pri dlouhodobém hraní. Vhodná délka a kvalita kabelu zarucují pohodlí pri používání. Velmi pohodlné, ideální pro každodenní použití.

Acer KB242y

Monitor Acer KB242y je ideální volbou nejen pro hraní her. Obrazovka s úhlopríckou 24" a obnovovací frekvencí 75 Hz poskytuje plynulý obraz a minimální vstupní zpoždení - ideální pro strílecky, závodní hry a další hry. a rychlé akcní hry. Díky velmi rychlé dobe odezvy 1 ms monitor zastaví cas, takže si mužete vychutnat nádherný obraz bez rozmazání pohybu nebo duchu.

Technologie HDMI FreeSync

Díky této technologii je obnovovací frekvence monitoru synchronizována se snímky vykreslovanými grafickou kartou, což vede k dynamické obnovovací frekvenci. Výsledkem je nižší vstupní zpoždení a menší nebo odstranuje zadrhávání.

Extrémne rychle

Technologie VRB poskytuje dobu odezvy 1 ms. Jedná se o rychlé vypnutí podsvícení nebo umístení souvislého cerného obrazu mezi snímky, což se oznacuje jako "blikání". Díky tomu je rozmazání pri rychlých zmenách barev méne patrné. rozmazání je méne patrné. Vysoká obnovovací frekvence 75 Hz znamená, že mužete hrát bez zpoždení nebo trhání obrazu a vychutnat si každý snímek.

Zapomente na rámecky

Konstrukce ZeroFrame poskytuje témer neomezenou plochu. Mužete se tak soustredit na to nejduležitejší - na obrazovku. Díky tomuto designu a tenkému rámecku pusobí obrazovka ješte vetším dojmem.

Zcela legální software

Našim zákazníkum leží na srdci jejich klid, a proto nechceme nikoho vystavovat problémum pri používání nelicencovaného softwaru, napríklad pocítacu upgradovaných z Windows 7.

Máme status autorizovaného opravce spolecnosti Microsoft, který zarucuje, že vždy dostanete pocítac s legálním softwarem.

Každý pocítac prodávaný naší spolecností s originálním softwarem Microsoft Windows má:

 • nový certifikát pravosti (nálepka GMRL), digitální licence pridelená pouze vašemu pocítaci.
 • Originální software nainstalovaný na pevném disku, který neobsahuje viry a malware
ZKPCN-i5-1030-PR-CZ

Datový list

Výrobce
HypeByte
Stav zboží
Renovovany
Procesor
Intel Core i5 2400 4 jádra 4 vláken 3,1GHz Turbo 3,4GHz
Pamět RAM
16GB DDR3
Grafická karta
GT 1030
PC skrin
Aerocool Prime
Monitor
Acer KB242Y
Sluchátka
Tracer Mamooth 4w1
Sada klávesnice a myši
Tracer Mamooth 4w1
Značka
Sprzętowo
Disk
SSD 240 GB
Operační systém
Windows 10 Home Refurbished